U8A

Trainers
T1: Benny Caron – 0479 4036 07 –
T1: Wouter Dobbelaere – 0496 30 90 52 – dobbelaerewouter@gmail.com
T2: Robbrecht Vanhaecke – 0477 72 02 12 – roby_147@hotmail.com

Afgevaardigden
Matthias De Grande
Jonas Devlieghe

Spelersgroep
DE BACKER Yoni, DE GRANDE Mats, DE WINNE Leon, DERUWE Alexis, DEVLIEGHE Gust, DOBBELAERE Aster, DUGARDIN Matisse,  LAHAYE Gilles, LEDENKO Luka, RATHE Duylio, SADIKI Amir, SEGAERT Arnau, SHVAYKO Kirill,  SUPPLY Brecht, SWIMBERGHE Mories, VAN DEN ABEELE Leon, VANDENBERGHE Briek, VANHAECKE Keano, VERGISON Leon en WANNEYN Senne

Trainingen en kleedkamer vanaf 27/01

Maandag van 18h tot 19.15h
Woensdag van 18h tot 19.15h
(uitgezonderd op feestdagen)

Kleedkamer 3

Keepertraining op dinsdag van 17u55 tot 18u45

17/03: Leon DW, Leon VDA, Duylio
24/03: Mats, Mories, Gust
31/03: Amir, Brecht, Arnau
07/04: Briek, Leon V, Matisse
14/04: Alexis, Yoni, Kirill
21/04: Keano, Aster, Luka

Volgende wedstrijd:  14/03/2020    9u  Varsenare – Dosko

Selectie:  DE BACKER Yoni, DE GRANDE Mats, DERUWE Alexis, DEVLIEGHE Gust, DOBBELAERE Aster, DUGARDIN Matisse,  LAHAYE Gilles, RATHE Duylio, SADIKI Amir, SEGAERT Arnau, SHVAYKO Kirill,  SWIMBERGHE Mories, VAN DEN ABEELE Leon, VANDENBERGHE Briek, VANHAECKE Keano, VERGISON Leon

Locatie: Van Caloen stadium, Hof van Straeten 2, 8490 Jabbeke

Verzamelen: 8u15

ROL VAN DE BEGELEIDER

  • Uit je fouten leer je. Laat de kinderen deze fouten maken en corrigeer niet elke actie.
  • De coaching is steeds gericht op de speler en niet op het team.
  • Gebruik de rustmomenten tussen de quarters voor concrete individuele tips.
  • Als begeleider van 5v5 geef je voldoende aandacht aan het duel en de individuele actie. 
  • Geef aandacht aan “decision making” waarbij de spelers de keuze dienen te maken tussen dribbelen, passen of trappen.

Kalender 2019-2020:

11/01/2020 11u Bredene Dosko
18/01/2020 11u Dosko Varsenare
25/01/2020 11u Dosko Knokke
1/02/2020 9u30 Eernegem Dosko
15/02/2020 10u15 Steenbrugge Dosko
29/02/2020 11u Dosko Blankenberge
7/03/2020 11u Dosko Bredene
14/03/2020 9u Varsenare Dosko
21/03/2020 11u Knokke Dosko
28/03/2020 11u Dosko Eernegem
18/04/2020 11u Dosko Steenbrugge
25/04/2020 11u Blankenberge Dosko
Tornooien:
11/4/20 Westkapelle
13/4/20 Dosko paastornooi namiddag
26/4/20 Hertsberge
1/5/20 Beernem
2/5/20 Daring
9/5/20 Dudzele
10/5/20 Aartrijke

Algemene richtlijnen en afspraken

Raadpleeg bij slecht weer steeds de website voor eventuele afgelastingen, dit kan u onnodige verplaatsingen besparen (http://www.dosko-sintkruis.be/Afgelastingen).

* De spelers horen ook op training beenbeschermers te dragen.

* Zowel voor als na elke wedstrijd wordt het trainingspak (broek + vest) van Dosko gedragen.

* Voor wedstrijden en tornooien moeten spelers verplicht hun identiteitskaart bij zich hebben.

* Bij wedstrijden dient alle onderkleding per team van eenzelfde kleur te zijn waarbij Dosko gekozen heeft voor zwart.

* Gelieve steeds tijdig de trainer te verwittigen indien verhinderd voor een training of wedstrijd (sms of mail).

* Alle spelers worden verwacht op tijd te komen voor trainingen en wedstrijden.

Douchen is verplicht voor de U8.

Dosko wenst onder alle omstandigheden een positief imago uit te dragen en doet hiervoor beroep op de bereidwillige medewerking van zowel spelers, ouders als supporters. Zie hiervoor ook de diverse charters op onze website (http://www.dosko-sintkruis.be/De-club/Reglementen).