Spelersgroep:  DE BACKER Yoni, DE GRANDE Mats, DE WINNE Leon, DERUWE Alexis, DEVLIEGHE Gust, DOBBELAERE Aster, DUGARDIN Matisse, GOETHALS Liam,  LAHAYE Gilles, LEDENKO Luka, SEGAERT Arnau, SHVAYKO Kirill,  SUPPLY Brecht, SWIMBERGHE Mories, VAN DEN ABEELE Leon, VANDENBERGHE Briek, VANHAECKE Keano, VERGISON Leon en WANNEYN Senne

 

Volgende wedstrijd: 19/10/2019 9u30 diksmuide – dosko 

Selectie: DE GRANDE Mats, DE WINNE Leon, DEVLIEGHE Gust, DOBBELAERE Aster, DUGARDIN Matisse, GOETHALS Liam, LEDENKO Luka, SEGAERT Arnau, SHVAYKO Kirill,  SUPPLY Brecht, VANDENBERGHE Briek, VANHAECKE Keano, VERGISON Leon en WANNEYN Senne

Verzamelen om 8u45

Locatie: Pluimstraat 16, De Pluimen, 8600 Diksmuide

 

Keepertraining op dinsdag van 17u55 tot 18u45 (beurtrol)

15/10: Leon DW, Arnau, Senne

22/10: Keano, Kirill, Leon VDA

29/10: Aster, Mats, Liam

5/11: Briek, Gust, Matisse

12/11: Brecht, Alexis, Luka

19/11: Mories, Leon DW, Senne

26/11: Gilles, Arnau, Leon VDA

 

Kalender 2019-2020:

26/10/2019 11u dosko – bredene

2/11/2019   geen wedstrijd

9/11/2019 A 9u30 en B 9u15 wingene – dosko (Rozedalestraat, 8750 Wingene)

16/11/2019 11u dosko – meulebeke

23/11/2019 A 9u30 en B 11u15 tielt – dosko (Sportlaan 1, 8700 Tielt)

30/11/2019 11u dosko – beernem

 

Algemene richtlijnen en afspraken

Raadpleeg bij slecht weer steeds de website voor eventuele afgelastingen, dit kan u onnodige verplaatsingen besparen (http://www.dosko-sintkruis.be/Afgelastingen).

* De spelers horen ook op training beenbeschermers te dragen.

* Zowel voor als na elke wedstrijd wordt het trainingspak (broek + vest) van Dosko gedragen.

* Voor wedstrijden en tornooien moeten spelers verplicht hun identiteitskaart bij zich hebben.

* Bij wedstrijden dient alle onderkleding per team van eenzelfde kleur te zijn waarbij Dosko gekozen heeft voor zwart.

* Gelieve steeds tijdig de trainer te verwittigen indien verhinderd voor een training of wedstrijd (sms of mail).

* Alle spelers worden verwacht op tijd te komen voor trainingen en wedstrijden.

Douchen is verplicht voor de U8.

Dosko wenst onder alle omstandigheden een positief imago uit te dragen en doet hiervoor beroep op de bereidwillige medewerking van zowel spelers, ouders als supporters. Zie hiervoor ook de diverse charters op onze website (http://www.dosko-sintkruis.be/De-club/Reglementen).


Ploegleiding

Trainers

T1: Benny Caron 

T1: Wouter Dobbelaere (0496 30 90 52 dobbelaerewouter@gmail.com)

T2: Robbrecht Vanhaecke (0477 72 02 12 roby_147@hotmail.com)

Afgevaardigden

Matthias De Grande

Jonas Devlieghe

Trainingen en kleedkamer

Maandag van 18h tot 19.15h
Woensdag van 18h tot 19.15h

Keepertraining op dinsdag van 17u55 tot 18u45

(uitgezonderd op feestdagen)

Kleedkamer 3

Ploegsponsor

ZETELHALLEN

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]