PU21

Trainer : YVES ROSSEEL (0495/59.87.14)

Afgevaardigden : PHILIPPE VANDENBOGAERDE + MARC DEVOS

Trainingen en kleedkamer

Vanaf de terugronde zijn de weektrainingen :

De eerste weektraining ALTIJD OP MAANDAG !!! (KLEEDKAMER 4)

De tweede weektraining ALTIJD OP DONDERDAG !!! (KLEEDKAMERS 2 EN 3)

———————————————————————————–

IETS VERGETEN = 1 euro boete

OPBRENGST = 1 euro (Matthew) / nog te goed = 7 euro ( Siebe (2) + Matthew(4) + Robin(1) )

———————————————————————————–

WEDSTRIJDSELECTIE : ZATERDAG 4 FEBRUARI (14.30 uur) DOSKO – MEULEBEKE

VERZAMELEN OP DOSKO OM 13.30 UUR

Geselecteerd : Cedric – Ardian – Thibo – Niels – Ahmad – Dries – Owen – Matthew – Aurel – Vic – Kenjiro – Siebe – Jorn – Thomas

Afwezig :

———————————————————————————-

KALENDER TERUGRONDE

WOENSDAG 2 MAART (19.30uur) : DOSKO – KUURNE

ZATERDAG 26 FEBRUARI ( 14.30uur) : DOSKO – KOKSIJDE OOSTDUINKERKE

ZATERDAG 29 JANUARI (14.00uur) : TIELT – DOSKO 2 – 2

ZATERDAG  5 FEBRUARI (14.30uur) : DOSKO РMEULEBEKE

ZATERDAG 12 FEBRUARI (14.30uur) : KUURNE – DOSKO

ZATERDAG 5 MAART ( 17.00uur) : KOKSIJDE OOSTDUINKERKE – DOSKO

ZATERDAG 12 MAART (14.30uur) : DOSKO – TIELT

ZATERDAG 19 MAART (13.30uur) : MEULEBEKE – DOSKO

ZATERDAG 26 MAART (14.30uur) : DOSKO – KUURNE

ZATERDAG 9 APRIL( 14.30uur) : DOSKO – KOKSIJDE OOSTDUINKERKE

ZATERDAG 23 APRIL (14.00uur) : TIELT – DOSKO

KALENDER HEENRONDE

ZATERDAG 4 SEPTEMBER (14.00uur) : TIELT – DOSKO 1 – 1

ZATERDAG 11 SEPTEMBER (14.30uur) : DOSKO – WINGENE 9 – 0

WOENSDAG 29 SEPTEMBER (19.30uur) : KUURNE – DOSKO 4 – 3

ZATERDAG 25 SEPTEMBER (14.30 uur) : DOSKO – POPERINGE 0 – 1

WOENSDAG 13 OKTOBER (19.30uur) : DOSKO – MEULEBEKE 0 – 6

ZATERDAG 9 OKTOBER ( 17.00uur) : KOKSIJDE OOSTDUINKERKE – DOSKO 3 – 3

ZATERDAG 23 OKTOBER (14.30uur) : DOSKO – TIELT 2 – 0

ZATERDAG 30 OKTOBER (13.45uur) : WINGENE – DOSKO 1 – 3

ZATERDAG 6 NOVEMBER (14.30uur) : DOSKO – KUURNE 2 – 2

ZATERDAG 13 NOVEMBER (14.30 uur) : POPERINGE – DOSKO 2 – 3

ZATERDAG 20 NOVEMBER (13.30uur) : MEULEBEKE – DOSKO 2 – 1

ZATERDAG 27 NOVEMBER ( 14.30uur) : DOSKO – KOKSIJDE OOSTDUINKERKE 4 -0