GU12

Trainer
Jurgen Declerck – 0498 94 79 83 – jurgendeclerck@yahoo.com

Afgevaardigde
Kevin Andries
Pascal Himpe

Trainingen en kleedkamer
Maandag  van 19.30u tot 20.45u
Donderdag van 19.30u tot 20.45u

Kleedkamer 8

Spelersgroep

Andries Ryan, Arnout Nicolas, De Leener Jasper, Declerck Nils, Goethals Mattis, Himpe Andrew, Ihedinobi Obinna, Khlifi Campos Samy, Kokaev Kazbek, Peere Guust, Vande Ghinste Tuur, Vandemoere Tibo, Villers Danthé, Guennar Zakareya

Algemeen: Altijd zo vroeg mogelijk verwittigen als je afwezig zal zijn op training of wedstrijd

Volgende wedstrijd: zaterdag 15 februari 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – K. Dar. Ruddervoorde 2 om 13u45

Locatie: Geralaan 809, Brugge

Tijdstip: 12u45 ter plaatse

Selectie: Tibo, Bas, Kazbek, Guust, Nicolas, Mattis, Jasper, Zakareya, Tuur, Nils, Ramy

Afspraken: Kom in trainingspak! Vergeet ook de eigen drinkfles en identiteitskaart niet.

***************************************************************************

Algemene richtlijnen en afspraken:

Raadpleeg bij slecht weer steeds de website voor eventuele afgelastingen, dit kan u onnodige verplaatsingen besparen (http://www.dosko-sintkruis.be/Afgelastingen).

* De spelers horen ook op training beenbeschermers te dragen.

* Zowel voor als na elke wedstrijd wordt het trainingspak (broek + vest) van Dosko gedragen.

* Voor wedstrijden en tornooien moeten spelers verplicht hun identiteitskaart bij zich hebben.

* Bij wedstrijden dient alle onderkleding per team van eenzelfde kleur te zijn waarbij Dosko gekozen heeft voor zwart.

* Gelieve steeds tijdig de trainer te verwittigen indien verhinderd voor een training of wedstrijd.

* Alle spelers worden verwacht op tijd te komen voor trainingen en wedstrijden.

Douchen na elke training en wedstrijd is niet alleen hygiënisch maar bevordert ook de teamgeest en samenhorigheid in de groep.

Dosko wenst onder alle omstandigheden een positief imago uit te dragen en doet hiervoor beroep op de bereidwillige medewerking van zowel spelers, ouders als supporters. Zie hiervoor ook de diverse charters op onze website (http://www.dosko-sintkruis.be/De-club/Reglementen).

Wedstrijdkalender: (klik op de wedstijd voor alle info)

zaterdag 11 januari 2020: K. E. De Haan 2 – K. Dosko Sint-Kruis B 2 om 14u30

zaterdag 18 januari 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – VK Zerkegem 2 om 13u45

zaterdag 25 januari 2020: R. Knokke FC B 2 – K. Dosko Sint-Kruis B om 13u00

zaterdag 01 februari 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – S.V.V. Damme A2 om 13u45

zaterdag 08 februari 2020: HO Oedelem 2 – K. Dosko Sint-Kruis B om 13u30

zaterdag 15 februari 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – K. Dar. Ruddervoorde 2 om 13u45

zaterdag 29 februari 2020: SKD Hertsberge 2 – K. Dosko Sint-Kruis B om 13u00

zaterdag 07 maart 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – K. E. De Haan 2 om 13u45

zaterdag 14 maart 2020: VK Zerkegem 2 – K. Dosko Sint-Kruis B om 14u00

zaterdag 21 maart 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – R. Knokke FC B 2 om 13u45

zaterdag 28 maart 2020: S.V.V. Damme A2 – K. Dosko Sint-Kruis B om 12u30

zaterdag 04 april 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – HO Oedelem 2 om 13u45

maandag 13 april 2020: Paastornooi Dosko

zaterdag 18 april 2020: K. Dar. Ruddervoorde 2 – K. Dosko Sint-Kruis B om 13u30

zaterdag 25 april 2020: K. Dosko Sint-Kruis B – SKD Hertsberge 2 om 13u45

zaterdag 2 mei 2020: tornooi Daring Brugge (8vs8) in de namiddag. Verdere info volgt.

zaterdag 9 mei 2020: Fin de Saison samen met de PU. Verdere info volgt.

klik hier voor de volledige kalender en selecteer de datum.