GU15

EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD :GU15 – Fc Heist

TIJDSTIP : zat 1/12 om 15.15u

AFSPRAAK : Om 14.00u in kleedkamer

LOCATIE : Dosko (kunstgras)

SELECTIE :Rayane(k), Girbo(K), Yari, Andres, Brecht, Remi, Jordi, Tristan, Mauro, Kiano, Luka, Raf, Siebe, Tim, Quinten, Nathan

NIET GESELECTEERD :Arthur (blessure),  Ziggy(schorsing), Tibo (blessure), Daan (blessure)

 

 

 

 

 

 

 

ENKELE AFSPRAKEN :

* iedere speler is 10min voor aanvang van de training aanwezig ! Voor wedstrijden aub op het afgesproken uur en plaats (indien je rechtstreeks gaat naar een verplaatsing graag afgevaardigde verwittigen)

* ID kaart is VERPLICHT!!! Geen ID kaart mee = NIET SPELEN

* Voor en na wedstrijden dragen we DOSKO TRAINING (in de zomer kan ook Dosko short+t-shirt) ! Geen Dosko training = NIET SPELEN

* Scheenbeschermers zijn VERPLICHT -) geen scheenbeschermers mee = NIET SPELEN

* Voor wedstrijden op verplaatsing AUB voldoende extra wagens die meegaan… ouders spreken onderling af met de afgevaardigden zodat alle spelers mee kunnen en het niet iedere week dezelfden zijn die rijden…

* Douchen na training en wedstrijden is niet verplicht, doch TEN ZEERSTE AAN TE RADEN….

* AUB tijdig verwittigen indien je niet kan spelen/trainen… voor de wedstrijden ten laatste vrijdag verwittigen zodat nog een extra speler kan worden opgeroepen

* We vragen om het SPORTIEVE imago van Dosko hoog te houden… dwz positief supporteren naar eigen ploeg alsook respect tonen voor de tegenstander en scheidsrechter. Graag ook een positief signaal naar (alle!) eigen spelers!! (dus niet alleen uw eigen zoon…)

* Aanwezigheid op training, inzet en gedrag zullen steeds primeren bij de selecties voor de wedstrijden !

 

Kalender seizoen 18/19 tot en met december

25/8     Blankenberge – GU15              15.00u (oefenmatch)                    5 – 1

29/8     Oudenburg – GU15                  18.00u (oefenmatch)                    4 – 2

Competitie :

1/9        Jong Male – GU15                    15.30u                                              4-5

8/9        GU15 – SK Steenbrugge          15.15u                                              4-4

15/9       Daring Brugge – GU15           13.15u                                              11-1

22/9       GU15 – E. De Haan                15.15u                                              4-3

3/10       SVV Damme – GU15             15.15u                                               2-2

6/10       GU15 – Moerkerke                 15.15u                                              6-5

13/10     Heist – GU15                           13.00u                                             6-0

20/10    GU15 – Jong Male                  15.15u                                              3 – 5

7/11     SK Steenbrugge – GU15          19.00u                                             6-1

3/11        GU15 – Daring Brugge          15.15u                                              2-8

10/11      E. De Haan – GU15                15.00u                                            1-7

17/11       GU15 – SVV Damme             15.15u                                             6-2

24/11      Moerkerke – GU15                15.00u                                            2-2

1/12        GU15 – FC Heist                     15.15u

Ploegleiding

Trainer

Kurt Lantsoght tel 0474545883

 

 Afgevaardigden

Arne Vanryckegem tel 0477387209
Tom Vandeginste
Mathias Lowagie
Wim Neels

 

Trainingen en kleedkamer

Maandag van 19h30 tot 21h
Woensdag van 19h30 tot 21h

Ploegsponsor