EERSTVOLGENDE WEDSTRIJD : Blankenberge – Dosko

PLAATS EN TIJDSTIP : Blose Blankenberge (k.Boudewijnlaan ) Zat 12/10 om 15.15u

AANWEZIG : Om 14u10 ter plaatse of om 13.45u vertrek op parking Dosko

SELECTIE : Randy, Dobbie, Victor, Remi, Cas, Xander, Ellen, Kasper, Zidan, Staf, Jayden, Nicolas, Rune, Norman

 

NIET GESELECTEERD : Daan, Oscar en Wout gekwetst, Maxim (beurtrol), Alex en Mathise (1xtraining)

 

 

GROEPSPOT : 2€ (nog te betalen Kasper + Mathise)

Reeksindeling Heenronde 2019-2020

Daring Brugge – Jabbeke – Moerkerke – Dudzele – Jong Male – Blankenberge – Zedelgem – Dosko

Kalender 

21/8.                   JVV St Andries – Dosko                     18.00u oefmatch          2-2

24/8.                   Ardooie – Dosko                                  9.30u oefmatch.          3-8

26/8.                   Knesselare – Dosko                            19.00u oefmatch          3-7

28/8.                   Dosko – Beernem                               19.30u oefmatch           afgelast

31/8.                    Dosko – Jabbeke.                               15.15u                             4-3

7/9                       Jong Male – Dosko                            15.30u                            8-5

14/9                    Moerkerke – Dosko                           15.00u                            1-4

21/9                    Dosko – Zedelgem                             15.15u                             7-2

28/9.                   Dudzele – Dosko                                15.15u                            3-4

5/10                    Dosko – Daring Brugge                    15.15u

12/10                  Blankenberge – Dosko                     15.15u

19/10                 Jabbeke – Dosko                                 15.00u

26/10                Dosko – Jong Male                              15.15u

2/11                  Dosko – Moerkerke                             15.15u

9/11                  Zedelgem – Dosko                               15.00u

16/11               Dosko – Dudzele                                   15.15u

23/11               Daring Brugge – Dosko                       13.15u

30/11               Dosko – Blankenberge                        15.15u

ENKELE AFSPRAKEN :

* iedere speler is 10min voor aanvang van de training aanwezig ! Voor wedstrijden aub op het afgesproken uur en plaats (indien je rechtstreeks gaat naar een verplaatsing graag afgevaardigde verwittigen)

* ID kaart is VERPLICHT!!! Geen ID kaart mee = NIET SPELEN

* Voor en na wedstrijden dragen we DOSKO TRAINING (in de zomer kan ook Dosko short+t-shirt) ! Geen Dosko training = NIET SPELEN

* Scheenbeschermers zijn VERPLICHT -) geen scheenbeschermers mee = NIET SPELEN

* Voor wedstrijden op verplaatsing AUB voldoende extra wagens die meegaan… ouders spreken onderling af met de afgevaardigden zodat alle spelers mee kunnen en het niet iedere week dezelfden zijn die rijden…

* Douchen na training en wedstrijden is niet verplicht, doch TEN ZEERSTE AAN TE RADEN….

* AUB tijdig verwittigen indien je niet kan spelen/trainen… voor de wedstrijden ten laatste vrijdag verwittigen zodat nog een extra speler kan worden opgeroepen (niet trainen = Niet spelen !)

* We vragen om het SPORTIEVE imago van Dosko hoog te houden… dwz positief supporteren naar eigen ploeg alsook respect tonen voor de tegenstander en scheidsrechter. Graag ook een positief signaal naar (alle!) eigen spelers!! (dus niet alleen uw eigen zoon…)

* Aanwezigheid op training, inzet en gedrag zullen steeds primeren bij de selecties voor de wedstrijden !

Ploegleiding

Trainer

Kurt Lantsoght tel 0474545883

 Afgevaardigden

Kurt Vanlerberghe

                                                                                                                                                                                                            Bart Panier

Trainingen en kleedkamer

Maandag van 19h30 tot 21h
Woensdag van 19h30 tot 21h

Ploegsponsor MLM FISH BVBA