Jeugdbestuur

Jan Beernaert – Voorzitter Jeugdbestuur
jan.beernaert@dosko-sintkruis.be

Jurgen Deweer – Ondervoorzitter Jeugdbestuur
jurgen.deweer@dosko-sintkruis.be

Martine De Baes – Gerechtigd correspondent KBVB
martine.de.baes@dosko-sintkruis.be

Wim Neels – Secretaris Jeugdbestuur
wim.neels@dosko-sintkruis.be

Dimitri Christiaens – TVJO
dimitri.christiaens@dosko-sintkruis.be

Pascal De Graeve – Jeugdcoördinator middenbouw
pascal.de.graeve@dosko-sintkruis.be

Wouter Dobbelaere – Jeugdcoördinator onderbouw
wouter.dobberlaere@dosko-sintkruis.be

Philippe Vandenbogaerde – Lid Jeugdbestuur
philippe.vandenbogaerde@dosko-sintkruis.be

Hans Den Hollander – Lid Jeugdbestuur
hans.den.hollander@dosko-sintkruis.be

Yves Rosseel – Lid Jeugdbestuur
yves.rosseel@dosko-sintkruis.be

Kurt Lantsoght – Lid Jeugdbestuur
kurt.lantsoght@dosko-sintkruis.be

 

Bart Pannier – Lid Jeugdbestuur
bart.pannier@dosko-sintkruis.be

Jens D’Helft – Lid Jeugdbestuur
jens.dhelft@dosko-sintkruis.be

Kurt Anseeuw – Lid Jeugdbestuur
kurt.anseeuw@dosko-sintkruis.be