Jeugdbestuur

Bart Pannier
Voorzitter Jeugdbestuur
bart.pannier@dosko-sintkruis.be

Kurt Lantsoght
Ondervoorzitter Jeugdbestuur
kurt.lantsoght@dosko-sintkruis.be

Jurgen Deweer
Secretaris Jeugdbestuur
jurgen.deweer@dosko-sintkruis.be

Martine De Baes
Gerechtigd Correspondent
gc@dosko-sintkruis.be

Dimitri Christiaens
Technisch Verantwoordelijke Jeugdopleiding (TVJO)
dimitri.christiaens@dosko-sintkruis.be

Pascal De Graeve
Jeugdcoördinator Middenbouw & PU21
pascal.de.graeve@dosko-sintkruis.be

Jens D’Helft
Jeugdcoördinator onderbouw
jens.dhelft@dosko-sintkruis.be

Philippe Vandenbogaerde
Lid jeugdbestuur
philippe.vandenbogaerde@dosko-sintkruis.be

Hand Den Hollander
Lid jeugdbestuur – Verantwoordelijke kledij
hans.den.hollander@dosko-sintkruis.be

Yves Rosseel
Lid jeugdbestuur
yves.rosseel@dosko-sintkruis.be

Kurt Anseeuw
Lid jeugdbestuur – Uitbater Dosko kantine
kantine@dosko-sintkruis.be