PU17

Reeksindeling seizoen 2018 – 2019

K.S.V. MOORSELE
S.K. EERNEGEM
S.C. ZONNEBEKE
K.S.K. STEENBRUGGE
K. DOSKO ST.-KRUIS
K.S.V. BREDENE
F.C.E. KUURNE

DE UITWEDSTRIJD VAN ZATERDAG (Moorsele) GAAT NIET DOOR !!!

VEEL SUCCES MET DE EXAMENS !!!

WINTERSTOP VANAF MAANDAG 10 DECEMBER !!!

START TRAININGEN NOG TE BEPALEN (in functie van eerste competitiewedstrijd na nieuwjaar)

 

SPELERSEVALUATIE = DONDERDAG 27 DECEMBER ( zie e-mail) !!!

(definitief schema volgt eerstdaags …)

 

 

NIET AANWEZIG OP TRAINING = VOORAF VERWITTIGEN ( LIJKT MIJ LOGISCH !! ) 

IETS ACHTERLATEN OP TRAINING / WEDSTRIJD = 1 euro boete (= sponsoring eindeseizoensactiviteit)

HUIDIGE OPBRENGST = 11,5 euro (nog één euro tegoed – 1x Dean)

momenteel in mijn bezit : 

 

UITWEDSTRIJD BETEKENT NAAST PHILIPPE EN MEZELF TWEE EXTRA CHAUFFEURS !!!


Selectie zaterdag 8/12 14.30 uur (uitwedstrijd Moorsele – VERTREK op DOSKO om  uur )

 

Geselecteerd :

Niet-geselecteerd :

Afwezig : Lander – Gulian – Tom

Blessure / Geschorst : Thomas / Pieter Jan (blessures)

BIJ WEDSTRIJDEN KOM JE IN TRAININGSPAK EN HEB JE ALTIJD JE PASPOORT MEE !!!


HEENRONDE

 

Datum Uitslag
01-09-2018 14:30 K. DOSKO SINT-KRUIS S.K. EERNEGEM
3  – 4 
08-12-2018 14:30 K. SV MOORSELE K. DOSKO SINT-KRUIS
XXXX  
15-09-2018 14:30 K. DOSKO SINT-KRUIS F.C.E. KUURNE
1  – 1  
22-09-2018 15:45 K. SK STEENBRUGGE K. DOSKO SINT-KRUIS
2  – 1  
29-09-2018 14:30 K. DOSKO SINT-KRUIS K. SV BREDENE
1  – 2
06-10-2018 14:30 SC ZONNEBEKE K. DOSKO SINT-KRUIS
3 –  1  
20-10-2018 14:30 S.K. EERNEGEM K. DOSKO SINT-KRUIS
3  – 1
27-10-2018 14:30 K. DOSKO SINT-KRUIS K. SV MOORSELE
2  – 3  
03-11-2018 14:30 F.C.E. KUURNE K. DOSKO SINT-KRUIS
2  – 0  
10-11-2018 14:30 K. DOSKO SINT-KRUIS K. SK STEENBRUGGE
0  – 0  
17-11-2018 14:00 K. SV BREDENE K. DOSKO SINT-KRUIS
3  –  0 
24-11-2018 14:30 K. DOSKO SINT-KRUIS SC ZONNEBEKE
3  – 2  

 

JEUGDCUP HET NIEUWSBLAD

7/11 (19.30u) DIKSMUIDE – DOSKO : 4 – 1

21/11 (19.30u) DOSKO – DIKSMUIDE : 0 – 3

 

Ploegleiding

Trainer

Yves Rosseel
0495/59.87.14
y.rosseel@telenet.be

Afgevaardigden

Philippe Vandenbogaerde
philippevandenbogaerde@skynet.be

Trainingen en kleedkamer

Maandag van 19h30 tot 21h
Woensdag van 19h30 tot 21h
( tenzij anders medegedeeld en uitgezonderd op feestdagen)

Ploegsponsor