PU17

Trainer
Yves Rosseel – 0495 59 87 14 – y.rosseel@telenet.be

Afgevaardigden
Philippe Vandenbogaerde- 0473 77 48 92 – philippevandenbogaerde@skynet.be

Trainingen en kleedkamer
Maandag van 19h30 tot 21h
Woensdag van 19h30 tot 21h
( tenzij anders medegedeeld en uitgezonderd op feestdagen)

kleedkamer 5

De overblijvende evaluaties worden gegeven op WOENSDAG 15/01 & 05/02 van 21.20uur tot 22.00 uur

WOENSDAG 15/01 : 21.20 uur SIBREN – 21.30 uur GIGI – 21.40 uur ALEXANDER – 21.50 uur TIBO H.

WOENSDAG 05/02 : 21.20 uur EMIEL P – 21.30 uur SAMUEL ? – 21.40 uur – MATTHEW  – 21.50 uur

(nog reactie van Lars – Arne)

JEUGDCUP HET NIEUWSBLAD :

WOENSDAG 22/01 19.30uur : DOSKO – ZULTE WAREGEM

WOENSDAG 29/01 19.30uur : ZULTE WAREGEM – DOSKO

 

NIET AANWEZIG OP TRAINING = VOORAF VERWITTIGEN ( LIJKT MIJ LOGISCH !! )

 

IETS ACHTERLATEN OP TRAINING / WEDSTRIJD = 1 euro boete (= sponsoring eindeseizoensactiviteit)

SEIZOENSOPBRENGST = 18 euro ( TWEE euro tegoed –  1x Robin 1x Arthur P)

momenteel in mijn bezit :  beenbeschermer Mercurial (blauw) – grijze pull S.Oliver – rode sportschoenen 

UITWEDSTRIJD BETEKENT NAAST PHILIPPE EN MEZELF TWEE EXTRA CHAUFFEURS !!!


Selectie zaterdag 18/01 14.30 uur = UITWEDSTRIJD TEGEN ZONNEBEKE (verzamelen op Dosko om 12.30 uur)

Geselecteerd : Ardian – Mathis – Victor – Sibren – Ahmad – Axel – Alexander – Robin – Siebe – Emiel P. – Arthur P. – Arthur S – Liam

Niet-geselecteerd : Lars – Gigi – Azad (allen GU17)

Afwezig :

Blessure / Geschorst : Arne + Samuel (blessure)

BIJ WEDSTRIJDEN KOM JE IN TRAININGSPAK EN HEB JE ALTIJD JE PASPOORT MEE !!!

RECHTSTREEKS OP VERPLAATSING = SMS AUB !!!


TERUGRONDE

Zaterdag 11/01 14.30uur : DOSKO – KUURNE 3 – 4

Zaterdag 18/01 14.30uur : ZONNEBEKE  – DOSKO

Zaterdag 25/01 14.30uur : DOSKO – STEENBRUGGE

Zaterdag 01/02 14.30uur : WINGENE  – DOSKO

Zaterdag 08/02 14.30uur : DOSKO – BLANKENBERGE

Zaterdag 15/02 14.00uur : TIELT  – DOSKO

Zaterdag 29/02 14.30uur : DOSKO – EERNEGEM

Zaterdag 07/03 14.30uur : KUURNE  – DOSKO

Zaterdag 14/03 14.30uur : DOSKO – ZONNEBEKE

Zaterdag 21/03 14.00uur : STEENBRUGGE  – DOSKO

Zaterdag 28/03 14.30uur : DOSKO – WINGENE

Zaterdag 04/04 15.15uur : BLANKENBERGE  – DOSKO

Zaterdag 18/04 14.30uur : DOSKO – TIELT

Zaterdag 25/04 14.30uur : EERNEGEM  – DOSKO

 

HEENRONDE

Zaterdag 31/08 15.30uur : BREDENE  – DOSKO 10 – 3

Zaterdag 07/09 14.30uur : DOSKO – MEULEBEKE 1 – 4

Zaterdag 14/09 14.30uur : DOSKO – WINGENE 4 – 2

Zaterdag 21/09 14.30uur : KUURNE  – DOSKO 1 – 2

Zaterdag 28/09 14.30uur : DOSKO – STEENBRUGGE 2 – 2

Zaterdag 05/10 14.00uur : TIELT  – DOSKO 0 – 3

Zaterdag 12/10 14.30uur : DOSKO – EERNEGEM 0 – 3

Zaterdag 19/10 14.30uur : DOSKO – BREDENE 1 – 3

Zaterdag 26/10 14.00uur : MEULEBEKE  – DOSKO 2 – 0

Zaterdag 02/11 14.30uur : WINGENE  – DOSKO 3 – 1

Woensdag 20/11 19.30uur : DOSKO – KUURNE 3 – 2

Zaterdag 16/11 14.00uur : STEENBRUGGE  – DOSKO 3 – 2

Zaterdag 23/11 14.30uur : DOSKO – TIELT 1 – 1

Zaterdag 30/01 14.30uur : EERNEGEM  – DOSKO 3 – 1