PU17

Trainer
Yves Rosseel – 0495 59 87 14 – y.rosseel@telenet.be

Afgevaardigden
Philippe Vandenbogaerde- 0473 77 48 92 – philippevandenbogaerde@skynet.be

Trainingen en kleedkamer
Maandag van 19h30 tot 21h
Woensdag van 19h30 tot 21h
( tenzij anders medegedeeld en uitgezonderd op feestdagen)

kleedkamer 5

AFREKENING BIERKAARTING AUB !!!

Reeds in orde : Sibren – Dries – Lennert – Liam – Emiel & Arthur – Alexander – Mathis – Victor – Samuel – Robin – Lars – Ahmad – Azad – Cedric – Siebe – Miel – Tibo VDB – Axel – Ardian & Aurel – Dario – Vince – Kenjiro – Tibo H

NIET in orde : Gigi – Arthur S – Rune – Khirin – Matthew – Stan

 

JEUGDCUP HET NIEUWSBLAD :

WOENSDAG 22/01 19.30uur : DOSKO – ZULTE WAREGEM ( 2 – 1)

WOENSDAG 29/01 19.30uur : ZULTE WAREGEM – DOSKO ( 5 – 0)

 

NIET AANWEZIG OP TRAINING = VOORAF VERWITTIGEN ( LIJKT MIJ LOGISCH !! )

 

IETS ACHTERLATEN OP TRAINING / WEDSTRIJD = 1 euro boete (= sponsoring eindeseizoensactiviteit)

SEIZOENSOPBRENGST = 23 euro ( EEN euro tegoed –   1x Axel)

 HET GAAT GOED VOORUIT !!!

momenteel in mijn bezit :  beenbeschermer Mercurial (blauw) – grijze pull S.Oliver – rode sportschoenen – 

UITWEDSTRIJD BETEKENT NAAST PHILIPPE EN MEZELF TWEE EXTRA CHAUFFEURS !!!


Selectie zaterdag

Geselecteerd :  

Niet-geselecteerd :

Afwezig :

Blessure / Geschorst :

BIJ WEDSTRIJDEN KOM JE IN TRAININGSPAK EN HEB JE ALTIJD JE PASPOORT MEE !!!

RECHTSTREEKS OP VERPLAATSING = SMS AUB !!!


TERUGRONDE

Zaterdag 11/01 14.30uur : DOSKO – KUURNE 3 – 4

Zaterdag 18/01 14.30uur : ZONNEBEKE  – DOSKO 0 – 2

Zaterdag 25/01 14.30uur : DOSKO – STEENBRUGGE 3 – 1

Zaterdag 01/02 14.30uur : WINGENE  – DOSKO 1 – 3

Zaterdag 08/02 14.30uur : DOSKO – BLANKENBERGE 2 – 3

Zaterdag 15/02 14.00uur : TIELT  – DOSKO 2 – 2

Zaterdag 29/02 14.30uur : DOSKO – EERNEGEM afgelast

Zaterdag 07/03 14.30uur : KUURNE  – DOSKO 1 – 2

Zaterdag 14/03 14.30uur : DOSKO – ZONNEBEKE uitgesteld

Zaterdag 21/03 14.00uur : STEENBRUGGE  – DOSKO uitgesteld

Zaterdag 28/03 14.30uur : DOSKO – WINGENE uitgesteld

Zaterdag 04/04 15.15uur : BLANKENBERGE  – DOSKO uitgesteld

Zaterdag 18/04 14.30uur : DOSKO – TIELT uitgesteld

Zaterdag 25/04 14.30uur : EERNEGEM  – DOSKO uitgesteld

 

HEENRONDE

Zaterdag 31/08 15.30uur : BREDENE  – DOSKO 10 – 3

Zaterdag 07/09 14.30uur : DOSKO – MEULEBEKE 1 – 4

Zaterdag 14/09 14.30uur : DOSKO – WINGENE 4 – 2

Zaterdag 21/09 14.30uur : KUURNE  – DOSKO 1 – 2

Zaterdag 28/09 14.30uur : DOSKO – STEENBRUGGE 2 – 2

Zaterdag 05/10 14.00uur : TIELT  – DOSKO 0 – 3

Zaterdag 12/10 14.30uur : DOSKO – EERNEGEM 0 – 3

Zaterdag 19/10 14.30uur : DOSKO – BREDENE 1 – 3

Zaterdag 26/10 14.00uur : MEULEBEKE  – DOSKO 2 – 0

Zaterdag 02/11 14.30uur : WINGENE  – DOSKO 3 – 1

Woensdag 20/11 19.30uur : DOSKO – KUURNE 3 – 2

Zaterdag 16/11 14.00uur : STEENBRUGGE  – DOSKO 3 – 2

Zaterdag 23/11 14.30uur : DOSKO – TIELT 1 – 1

Zaterdag 30/01 14.30uur : EERNEGEM  – DOSKO 3 – 1