GU10

Eerstvolgende wedstrijd: Zat 16/2 om 9u : U10 – SV Oostkamp

Locatie : Dosko

Afspraak : Om 8.00u in kleedkamer

SELECTIE : Arthur, Michiel, Senne, Louise, Stan, Tibo, Millo, Mauritz, Jan, Collin,

NIET GESELECTEERD : Abdel, Jules

 

 

 


vergeet Je drinkfles Niet

Algemene richtlijnen en afspraken
* Raadpleeg bij slecht weer steeds de website voor eventuele afgelastingen, dit kan u onnodige verplaatsingen besparen (http://www.dosko-sintkruis.be/Afgelastingen).
* De spelers horen ook op training beenbeschermers te dragen.
* Zowel voor als na elke wedstrijd wordt het trainingspak (broek + vest) van Dosko gedragen, GEEN DOSKO TRAINING = NIET SPELEN
* Voor wedstrijden en tornooien moeten spelers verplicht hun identiteitskaart bij zich hebben.
* Bij wedstrijden dient alle onderkleding per team van eenzelfde kleur te zijn waarbij Dosko gekozen heeft voor zwart.
* Gelieve steeds TIJDIG de trainer te verwittigen indien verhinderd voor een training of wedstrijd

* Niet of slechts 1x trainen = GEEN WEDSTRIJD OP ZATERDAG. Enkel de trainer beslist over de selectie… niet de ouders…

* Alle spelers worden verwacht op tijd te komen (10 min voor aanvang training in kleedkamer) en voor wedstrijden op afgesproken tijdstip.
* Douchen na elke training en wedstrijd is niet alleen hygiënisch maar bevordert ook de teamgeest en samenhorigheid in de groep.
* Dosko wenst onder alle omstandigheden een positief imago uit te dragen en doet hiervoor beroep op de bereidwillige medewerking van zowel spelers, ouders als supporters. Zie hiervoor ook de diverse charters op onze website (http://www.dosko-sintkruis.be/De-club/Reglemente

 

de kalender 2018/2019

12/1          9u                    GU10 – Heist

19/1          10u                   De Haan – GU10

26/1          9u                    GU10 – Jong Male

2/2            11.15u              Torhout KM ) GU10

9/2           9u                     GU10 – Hertsberge

16/2          9u                    GU10 – Oostkamp

23/2          10.45u            Loppem – GU10

9/3           10u                    Heist – GU10

16/3          9u                      GU10 – De Haan

23/3          9.30u               Jong Male – GU10

30/3          9u                     GU15 – Torhout KM

6/4           9.30u                 Hertsberge – GU10

13/4          9u                      Oostkamp – GU10

27/4          9u                      GU10 – SV Loppem

 

Ploegleiding

 

Trainer

Kurt Lantsoght

0474/545883

kurtlantsoght@gmail.com

Afgevaardigden

 

Trainingen en kleedkamer

Dinsdag van 18h tot 19h15
Donderdag van 18h tot 19h15

(uitgezonderd op feestdagen)

Kleedkamer 3

Ploegsponsor