Onze 3e jeugdtitel dit seizoen is binnen. De U13 C A van Pascal De Graeve speelde gisteren kampioen, na een spannende eindspurt. Donderdag laatstleden legden ze met een zege in Beernem de basis, en na winst zaterdag tegen Dosko B en puntenverlies van rechtstreeks concurrent Oostkamp was de verdiende titel een feit. Ze stonden zo goed als het ganse seizoen aan de leiding. De laatste wedstrijd op het veld van St.-Joris komende woensdag om 19u zal een feestje worden. Proficiat.
*De U13 C B speelde zaterdag tegen Dosko A een meer dan verdienstelijke wedstrijd.
*Onze andere U13 kampioen won andermaal zonder probleem en blijft nog steeds zonder enig puntenverlies.
*U15 B moest niet spelen en mag zich vice-kampioen noemen.
*Onze U17 kampioen, moest spelen tegen Damme. De ploeg die ons de enige nederlaag bezorgde. Dosko wou revanche voor die ene nederlaag en kon de punten thuishouden.
*De U21 van Philip Van Hove won andermaal verdiend en kan mathematisch nog de 2e plaats halen.
*Met nog 1 wedstrijd te gaan, kunnen we allemaal bijzonder fier zijn op onze jeugdteams.
Met 3 verdiende titels, 1 vice kampioen, een zekere 3e plaats (wie weet nog een vice kampioen) breien we een vervolg aan het het vorige seizoen waar we ook de titels verzamelden. We winnen niet alleen, maar we proberen ook te voetballen.
Proficiat aan iedereen die betrokken is bij onze jeugdwerking voor deze resultaten en voor de vooruitgang die duidelijk merkbaar was.
LEVE DOSKO
U13 C B Roger Verkeyn
U13 C A Pascal De Graeve KAMPIOEN !!!!!!
U 13 B Tom Proot KAMPIOEN !!!!!!!
U 15 B Martin Vandencantoore
U 17 Pieterjan Clincke KAMPIOEN !!!!!!!!!!
U 21 Philip Van Hove
Mvg
Pascal De Graeve
TVJO Middenbouw
Dosko St.-Kruis